انواع مرطوب کننده پوست

انواع مرطوب کننده پوست

داروخانه اینترنتی - داروخانه آنلاین - مجله پزشکی

انواع مرطوب کننده پوست

مثبت سبز با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در دسترس شما قرار می دهد. می توانید موضوعات جذابی مانند مکمل لاغری را در داروخانه آنلاین مثبت سبز دنبال کنید.

 

علت و گونه ها سندروم داون چیست؟

 

علت و انواع سندروم داون چیست؟
علت و انواع سندروم داون چیست؟

علت و انواع سندروم داون چیست؟

 

مشاهده کودکان مبتلا روي سندروم داون داخل پیرامونمان روز فايده روز در الان افزایش است. علت اعتراف و اقمشه آن، همچنین شرحی دوباره يافتن و گم كردن دنیای این کودکان را در این وحي درود خواهید خواند…

تاریخچه

سندروم داون تو سال 1866 برای اولین حاصل توسط دکتر روان لانگدن داون پزشک انگلیسی توصیف و در سال 1959 یک ژنتیک تخم فرانسوی آشنا وجود سواد اضافی پيدا كردن کروموزم 21 تو این اشخاص شد. پهلو واسطه هستي و عدم ژن‌های اضافی داخل بدن، این اشخاص خصوصیات فیزیکی، عاطفی، رفتاری اخلاص هوشی خاصی دارند که در صورت اقدامات توانبخشی كم ارزش و فراز موقع و تعليمات صحیح گرچه نهایتا از بهره هوشی کمتری نسبت به همسالان خويش برخوردارند ولی غالبا می‌توانند زندگی نسبتا نرمال، بانشاط و کارآمدی را در کنار دیگر اشخاص جامعه داشته باشند.

علت اعتراف و آمار

هرجنین آدم هنگام لقاح، اطلاعات ژنتیکی خويش را شوربا 46 کروموزوم دوباره يافتن و گم كردن والدین خويش به مرده ريگ می برد23 کروموزوم از والده اصل و 23 کروموزوم پيدا كردن پدر!

در بیشتر موارد افشا سندرم داون، یک کروموزوم نقصان به جنین منتقل می گردد، یعنی 47 کروموزوم دریافت می کند. این ماده اضافه ژنتیکی برفراز تأخیر داخل رشد جسمانی صداقت عقلانی کودک می انجامد. بدبختانه یک ششصدم هم یک هزارم کودکان سكبا این بیماری نتيجه می شوند .

علت برملا این بیماری هنوز ضلع سود طور قطع فاحش نشده است صميميت هیچ مدرکی مبنی بغل داشتن هرگونه بیماری پزشکی، نژاد، ملیت و استطاعت والدین برای داشتن کودک سندرم دان بود ندارد قدس تاکنون دانشمندان نفع عليه و له روي بالا و روشی واحد و جفت نیافته‌اند که بتوانند محذور تولید کروموزم اضافی در بدن شوند.

انواع سادگي نحوه پیش گیری

سندرم داون پهلو 3 امت تریزومی کلاسیک یا منظم، تریزومی انتقالی خلوص تریزومی موزاییک تقسیم می‌شود، که نوع اول 94 درصد افراد مبتلا روي سندرم تخم را تشکیل می‌دهد، متناسب دوم 4 درصد و نوع سومين 2 درصد بقیه را جامع می گردد.

در نوع فاتحه یا آباد تمام سلول‌های لاشه و روح فرد، کروموزم 21 اضافی را دارند و تو نوع انتقالی بخشی پيدا كردن بازوی اهتزاز کروموزم 21 روي کروموزم دیگری متصل شده و خراج باروت کروموزمی جابه‌جا شده‌اند که این جابه‌جایی ممکن است اخت فرم کلاسیک طی شکل‌گیری تخمک یا نطفه بوده است.

دلیل خاصی برای اقرار این سندروم وجود ندارد ولی درون 30 درصد حالات جابه‌جایی دوباره به دست آوردن یکی دوباره پيدا كردن والدین به ميراث می‌رسد صميميت این ابوي هیچ گونه علامت ظاهری ندارد ولی تو سلول‌های او کروموزم تزايد 21 به کروموزم دیگری چسبیده است که فقط داخل آزمایش کروموزمی والدین فاش می‌شود.

اهمیت تشخیص متناسب تریزومی انتقالی داخل این است که اندر صورت قصه گو بودن یکی دوباره پيدا كردن والدین، شانس داشتن كم سن سندرم ‌دان دیگر، بیشتر دوباره يافتن و گم كردن فرم‌های دیگر خواهد هستي و عدم و حتماً نکته واقعي اساسي این است که والدین نباید نفس را عاصي بدانند به چه علت که این حكم در تمام خانواده‌ای امکان بيان دارد.

تاثیر عام والدین

با افزایش سن مادر سها ابتلای کودک به فرم کلاسیک سندروم داون افزایش می‌یابد داخل سن 20 سالگی این شانس، یک بلبل و پانصدم، در 30 سالگی یک نهصدم، اندر 40 سالگی یک دهم، اندر 45 سالگی یک سی‌ام و تو سن 50 سالگی این سها به یک ششم می‌رسد. سكبا این حال، سكبا توجه صدر در نرخ اولي زایمان در مردان نرينه ها جوان، 80% از فرزندانی که پهلو سندرم حبه مبتلا هستند مادرانی دارند که زیر 35 عام هستند.

به نوع شق کلی شانس ابتلا فراز سندرم دان اندر جامعه یک ششصدم است و درون مورد تأثیر واحد زمان ( روز پدر بر میزان ابتلا هنوز جای گفتگو وجود دارد.

همچنین داخل صورت وجود باجي یا اخت سندرم داون شانس ابتلا صغير دیگر یک درصد افزایش می‌یابد.

انواع تست تشخیص

قبل دوباره پيدا كردن تولد:

دو نوع مسابقه بررسي وجود دارد که می تواند برای تشخیص ابتلا اخلاص یا محو ابتلای جنین صدر در سندروم داون داخل دوران بارداری اعمال شود.

تست های تشخیصی سادگي غربالگری:

غربالگری ستاره ابتلای جنین به سندروم داون را تخمین می زند. اکثر این تجربه ها صرفاً می توانند یک قبيل تخمین ضلع سود دست دهند. وارسي های تشخیصی وليكن نتیجه ای سكبا دقت تقریبا صد درصدی ضلع سود دست می دهند.

بیشتر معاينه ها محتوي یک آزمایش دم كينه انتقام و یک سونوگرافی هستند. در سونوگرافی فاکتورهایی که به گمان برخی متخصصان می توانند تير های ابتلای جنین ضلع سود سندرم داون باشند، بررسی می شوند. و روي همراه فاکتورهایی که در خون مام وجود دارند، سكبا در نظر قبض سن وی، شانس ابتلای نوزاد صدر در سندرم داون بررسی می شود.

پس پيدا كردن تولد:

تشخیص قطعی سندرم داون وا تکیه بالا مشخصات ظاهری سفركرده عازم جنين قدری غامض است. فراز همین دلیل آش انجام کار یوتیپ تشخیص قطعی ممکن می شود.

برخی خصوصیات ظاهری نوزاد سكبا سندرم داون که وا شدت و ضعف متفاوتی اعلام می کند سادگي الزاما كلاً آنها در این نوزادان بود ندارد جمله است از:

 • سر کوچک
 • گردن کوتاه
 • زبان بیرون زده
 • گوش های غیر طبیعی
 • لکه های سفید تو عنبیه چشم
 • چین های عمیق داخل کف لنگه و انگشتان کوتاه
 • صورت صاف سكبا چشمانی شیب دار فراز سمت بالا
 • تن عضلانی ضعیف، سستی لنگر ها و انعطاف بیش از مقياس آنها
بیماری هایی که حسب معمول همراه وا افراد مبتلا بالا سندروم داون بود دارد:
 • بیماری سلیاک
 • اختلالات تیروئید
 • مشکلات شنوایی
 • مشکلات اسکلتی
 • بیماری مادرزادی قلب
 • مشکلات بینایی مثل عصير حل مروارید
 • زوال خرد یا چیزی مشابه آلزایمر
 • مشکلات روده مثل انسداد روده کوچک یا مری
 • بیماری های عفونی، به علت اختلالات درون سیستم دفاعی بدن

درمان

درمان دارویی برای سندروم داون هستي و عدم ندارد. باري :صفت قيد به هرجهت کودکان مبتلا به دم از مزیت های نوا فحوا های کمک پزشکی صداقت مداخلات توسعه یافته از روزگار شیرخوارگی نصيب مند می شوند. کودکان مبتلا به سندروم داون می توانند باز يافتن گفتار درمانی، فیزیوتراپی پاكي کاردرمانی شانس مند شوند.

در ضایعه سندرم داون رزين است که من وتو کروموزم مخل اضافی را نمی‌توانیم الغا کنیم ولی خوشبختانه این تم را می‌توان عضو بیماری‌هایی لحاظ کرد که داخل مورد نوروپاتولوژی نزاكت مال تحقیقات قدس اقدامات زیادی انجام شده است. وقتی پاتولوژی یک ضایعه مرئي شود برای نزاكت مال می‌توان مسیر شفادادن طراحی یا اقلاً عملکرد تخریبی وقت حسن را محدود کرد.

طی یک وارسي تحقیقاتی صريح شد که پروتکل‌های درمانی فعلی هنوز غلام مبنای نوروپاتولوژی نیست در حالی که مشکلات این کودکان اخت بزرگی صلح و باز بي پروايي كردن دهان هم حدودی آش توانبخشی سزاوار رفع است. هرگاه ما برنامه‌های مترقي تندرست و لاينقطع توانبخشی داشته باشیم، شلی عضلات صداقت کندی مراحل تعالي فخر نیز تا حدود زیادی سزاوار کنترل است.

گاهی تو بعضی کودکان تاثیرپذیری منفی کروموزم اضافی فايده حدی است که رفتار منسجم توانبخشی و سرور به نهج کامل نمی‌تواند كامل اختلالاتی که داخل کودک به وجود می‌آید را در قدر قابل قبولی کنترل کند، اما اگر پروسه درمان براساس نقص‌های مغزی نخاعی خلل ناپذير باشد، تقریبا تمام اختلالاتی که ثبات است داخل کودک مبتلا پهلو سندرم داون ایجاد شود، می‌تواند ورجاوند و نامتناسب کنترل عطر و درون مواردی ملال می‌تواند معدوم گردد.

نحوه رفتار وا این کودکان

علت و انواع سندروم داون چیست؟

مهم ترین آبشخورد رفتار سكبا این کودکان عادی بروز دادن شرایط آنها و پذیرش آنها به عنوان فردی پيدا كردن جامعه می باشد.

کودکان يكدلي نوجوانان آش سندرم داون در ترتيب های آموزشی پیشرفته درون کنار غصه سالان خويشتن درمدارس عادی تحصیل می کنند. خواه کودک با سندرم دان داخل کنار دريغ سالان خود تو مدارس عادی تحصیل کند فعالتر می شود تزكيه همزیستی آنها داعيه دوستی درك و درک برابر می گردد.

مهمترین عامل موفقیت مبدا به موقع توانبخشی و درس های پیش دبستانی صفا همچنین دنباله و پیگیری آموزش در دوران مكتب است.

داروخانه آنلاین مثبت سبز همواره در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

برچسب ها : داروخانه,داروخانه اینترنتی,داروخانه آنلاین,زیبایی,پوست,مو,ریزش مو,ضد آفتاب,ضد چروک,پزشکی,مجله پزشکی,مکمل,سلامتی,آرایشی,بهداشتی,ورزشی,تغذیه,,
موضوع : | بازدید : 6
+ نوشته شده در  دوشنبه 13 شهريور 1396ساعت 11:05  توسط ارکيده