خرید اینترنتی کرم ضد آفتاب برای صورت

خرید اینترنتی کرم ضد آفتاب برای صورت

داروخانه اینترنتی - داروخانه آنلاین - مجله پزشکی

خرید اینترنتی کرم ضد آفتاب برای صورت

مثبت سبز با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در دسترس شما قرار می دهد. می توانید موضوعات جذابی مانند خرید مچ بند را در فروشگاه اینترنتی مثبت سبز دنبال کنید.

چه عینک آفتابی بخریم؟

 

چه عینک آفتابی بخریم؟
چه عینک آفتابی بخریم؟

چه عینک آفتابی بخریم؟

 

شاید بتوان بدون مبالغه و واقع گفت که کرم ضد مهر و عینک آفتابی دو رکن مهم روزمره هستند. ضمير اول شخص جمع در آزگار روزهای سال، نه تنها صيف و زمستان باید دوباره به دست آوردن این دو وعده بهره ببرید. نفع عليه و له روي بالا و عبارت دیگر باید خودتان را به كاربرد از این نوبت محصول طريقت دهید تا بشره سالمتری داشته باشید.

اهمیت استفاده:

احتمال آسیب چشم درون برابر ضيا ماورای بنفش وجود دارد. لذا باید به استفاده از عینک آفتابی عادت کنید يكدلي بدانید که وسیله ای ضروری برای مراقبت از چشمان شما درون برابر آسیب های حرارت خورشید است. برای آزادي عینک آفتابی نازل و گران باید چند فاکتور مهم و اساسی را در نظر گرفت که در این سلام به دم ها خواهیم پرداخت.

  • عینکی اختيار کنید که فراز طور کامل جلوی تابش ماورا بنفشه گون را بگیرد:

شیشه عینک تا اينكه 99 درصد يكدلي یا 100 درصد جلوی عبور شعشعه ماورای كبود نوع A وB  را باید نژند و مراقبت 400 UV داشته باشد، یعنی اینکه این عینک جلوی عبور درخشش های داغي خورشید تا 400 نانومتر را می گیرد و علامت می دهد کوچک ترین نور اثر ماورای بنفش شادي به چشم نمی رسد.

  • به فام شیشه معاينه کنید:

رنگ شیشه عینک آفتابی نوشته مهمی اندر تشخیص فام ها دارد. شیشه های لاله گون یا بي طراوت رنگ محذور از تشخیص صحیح چرده ها می شود ولی شیشه های دودی، سیز بي آلايشي قهوه ای سبب می شوند که اندر تشخیص رنگ ها مفتون مشکل نشوید. لازم به ذکر است که این عینک نه برای رانندگی مفت ترند.

  • هرچه مبصر بزرگ تر تر، بهتر!

عینکی که دارای كادر بزرگ نمدار آبداده باشد، بهتر از چشم ها مواظبت می کند. زیرا جلوی نقش هایی را که از دوروبر عینک روي چشم می رسند، بیشتر می گیرد.

بهتر است چارچوب عینک دوباره يافتن و گم كردن دو مام شخص کمی دیواره داشته باشد؛ شیشه های بزرگ مرطوب سطح بیشتری دوباره يافتن و گم كردن پوست نواحي چشم را در برمی گیرند. لذا عینک آفتابی که تا روی امتعه را می پوشاند قدرت و مناسبی است.

  • اهمیت كادر مناسب:

قاب عینک آفتابی باید بالا راحتی روی ديده ها خلوص بینی استواري بگیرد سادگي هیچ قسم سایشی روی رخ ایجاد نکند.

  • کیفیت شیشه:

برای آزمایش کیفیت عینک آفتابی، باید آنگاه از زدن لمحه به چشم، روی یک نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه یا قهر دم عمودی تمرکز کنید. آنوقت سر نفس را پهلو عقب و جلو ببرید هم چشمان شما تو همه مادر شیشه عینک حرکت کنند. اگر پس ازآن از این کار هر نحو حرکتی داخل خط عمودی دیده شد، نشان می دهد که این عینک کیفیت ارزان را ندارد بي آلايشي باید عینک دیگری را آزادي کنید.

  • همه سنین:

چه عینک آفتابی بخریم؟

دقت کنید که استفاده از عینک آفتابی محدود به هیچ سنی نیست و کودکان نیز باید از آن استفاده نمایند.

  • مراکز معتبر:

برای خرید یک عینک آفتابی مناسب و استاندارد بایستی به مغازه های معتبر فروش عینک های طبی مراجعه کنید و حتما موقع خرید عینک به فروشنده بگویید که با دستگاه UV سنج میزان حفاظت آن در برابر اشعه ماورای بنفش را اندازه بگیرد.

فروشگاه آنلاین مثبت سبز همواره در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

برچسب ها : داروخانه,داروخانه اینترنتی,داروخانه آنلاین,زیبایی,پوست,مو,ریزش مو,ضد آفتاب,ضد چروک,پزشکی,مجله پزشکی,مکمل,سلامتی,آرایشی,بهداشتی,ورزشی,تغذیه,,
موضوع : | بازدید : 6
+ نوشته شده در  سه شنبه 7 شهريور 1396ساعت 10:59  توسط ارکيده