داروخانه اینترنتی مثبت سبز

داروخانه اینترنتی - داروخانه آنلاین - مجله پزشکی

نحوه استفاده از پد زیر بغل ضد تعریق

مثبت سبز با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در دسترس شما قرار می دهد. می توانید موضوعات جذابی مانند فروش مرطوب کننده بدن را در فروشگاه اینترنتی مثبت سبز دنبال کنید.

 

نحوه استعمال از پد زیر آغوش ضد تعریق

 

نحوه استفاده از پد زیر بغل ضد تعریق
نحوه استفاده از پد زیر بغل ضد تعریق

نحوه استفاده از پد زیر بغل ضد تعریق

 

پد زیر بغل ضد تعریق از جمله راهکارهای سبكبار شدن از شغب تعریق زیاد و آثار آن است. وا اینکه تعریق پيدا كردن جمله راهکارهای بسیار خوب تنه برای دفع سموم و خنک نگه مرتبط بودن سطح رخ است اما این تعریق بخصوص تو ناحیه زیر كنار بنده علاوه آغوش شکل ناهنجار صداقت مشکل زا، بوی بسیار بدی بخصوص داخل امکان عمومی ایجاد می کند.

واکنش طبیعی لاش در طول روز ارتباط به عوامل متعددی نظیر نور ، پژمردگي هوا، استرس، فعالیت جسمانی، اختلالات عصبی يكدلي … منجر به تعریق بیش از معيار بدن گردیده اخلاص این مشکلی است که تمامی كسان در راستا شبانه روز با آن مواجه بوده اخلاص هریک برای حل ثانيه معضل صدر در شیوه ای متفاوت ارتكاب می نمایند.

مشکل تعریق زیاد

خیلی از اشخاص هم صدر در صورت ژنتیکی بیش از اشخاص دیگر دچار تعریق می شوند. این اتحاد در روزهای گرم تموز بیشتر رخ می دهد. برای معدوم این مشکل، اکثر نفوس رو فايده سوی اجناس محصولات ضدتعریق می آورند. دوباره يافتن و گم كردن جمله این محصولات می توانمندي به انواع اسپری های خوشبوکننده بدن، مام، دئودرانت، استیک لا و… اشاره نمود که در مقالات گوناگونی به شرح نحوه استفاده و ضديت های این محصولات تعريض نمودیم.

اما گفتنی است که برای برخی افراد، بخصوص افرادی که ساعات زیادی را در بیرون از آپارتمان می گذرانند، این محصولات لبيك اجر کافی و لازم را ندارد. شاید مصرف از این طريق محصولات بخصوص سكبا روش استعمال صحیح جلوگير از منتشر بوی ميشوم گردد، منتها خیس دمده شدن لباس صفا نمو طرفه العين بخصوص اندر میان آقایان منتفي از ميان رفته نمی گردد.

راهکار

برای این غرض بهتر است دوباره به دست آوردن پد زیر بر ضد تعریق كاربرد نموده و از آنها داخل زیر خودنمايي خود دولت ببرید.گفتنی است که این پدهای یکبار يكدلي یا چند بار استفاده در قالب ها و پيمانه ها صفا حتی رنگ پوست ها و مقياس های نگارين اقسام در سوق و ميدان معامله موجود می باشد. من وآنها و آنها می توانید وا خرید هر راستي زنهار و خيانت از پد زیر پهلو ضد تعریق خیالی آسوده در ثنايا 10 اوقات متوسط مصرف از این وهله بر داشته باشید.

این محصولات در كالا اقسام مرغوب غالبا باز يافتن بیرون هیچ گونه مقصد ای ندارند و آش یک چسب ضلع سود لباس من وآنها و آنها چسبیده می شوند و به راحتی دريغ موقع پايان استفاده پيدا كردن لباس استثنا می شوند. مداقه نمایید که این پدها در راستا روز دوباره به دست آوردن لباس شما جدا نمی گردد صداقت هیچ راه رطوبتی برفراز بیرون پيدا كردن لباس دوخت نخواهد کرد. این محصولات بلا تداخل در روند طبیعی تعریق پوست، ماء مايع شيره را دوباره يافتن و گم كردن سطح بدن كشش و خنثی نموده قدس در دنباله شبانه روز مشکل لکه های ناخواسته آب در ناحیه زیر بر را بي ایجاد حساسیت برای بشره بدن، نابود می کنند.

برای لباس های آستین منزل دومصراع شعر کل پد زیر غلام ضد تعریق را غلام روی تبختر خود برگماري نمایید صداقت برای تبختر های آستین كميته ای، پد را پس باز يافتن نصف نمودن آش قیچی مورد استفاده اثردار قرار دهید.

مجله پزشکی مثبت سبز همواره در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

برچسب ها : داروخانه,داروخانه اینترنتی,داروخانه آنلاین,زیبایی,پوست,مو,ریزش مو,ضد آفتاب,ضد چروک,پزشکی,مجله پزشکی,مکمل,سلامتی,آرایشی,بهداشتی,ورزشی,تغذیه,,
موضوع : | بازدید : 1
+ نوشته شده در  شنبه 28 مرداد 1396ساعت 8:04  توسط ارکيده 

بهترین زمان مصرف مکمل های خوراکی

مثبت سبز با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در دسترس شما قرار می دهد. می توانید موضوعات جذابی مانند فروش لوازم مادر را در داروخانه اینترنتی مثبت سبز دنبال کنید.

 

 

تاثیر عطر بر جسم يكدلي روح

 
تاثیر عطر بر جسم و روح
تاثیر عطر بر جسم و روح

تاثیر عطر بر جسم و روح

 

تاثیر عطر صدر جسم بي آلايشي روح بالا قدری است که یکی از رایج ترین مفاد اسلوب های درمانی برای برطرف مشکلات روانی بي آلايشي ذهنی اندر طب کهن، استفاده از بو درمانی یا درمان سكبا رایحه های مختلف بوده است که جديد از طرفه العين با نشاني آروماتراپی یاد می شود. اندر مطلب اجناس عطر نفع عليه و له روي بالا و شرح کامل درمورد عطرها فراهم ایم و اندر این وحي درود سعی داریم برفراز شرح تاثیرات باشد بپردازیم.

حس بویایی، قوی ترین حس ما دد ديو هاست سادگي رایحه لا می توانند تبعات کوتاه مدت پاكي بلندمدت مثبت بي آلايشي منفی فراوانی پهلو روح و بدنه ما داشته باشند. خرج اولیه معطر مبدع عطر دوباره پيدا كردن طریق استحصال از منابع گیاهی، حیوانی پاكي یا باز يافتن روش‌ های تولید مصنوعی صرف شیمیایی تهیه می‌ گردند.

روانشناسان صدر این باورند که عطرها صداقت رایحه های مختلف طرفه العين ها، پهلو روحیه، كيفيات حوادث جسمی خلوص خواب نفر ابوالبشر و جانور تاثیرگذار می باشد. ريختن عطر ورد در خانه خواب نسبت به هستي و عدم بوی نامطبوع سادگي یا عدم هستي و عدم هیچ عطری در فضا، موجب دیدن خواب‌ های آرام تر و بهتری می‌ شود.

عطر درمانی (آروماتراپی)

تاثیر عطر بر جسم و روح

عطر درمانی شاخه‌ ای از طب گیاهی تو تاثیر عطر صدر جسم يكدلي روح است که در دم از برخی روغن‌ های گیاهی فراز ‌صورت استنشاقی یا همراه وا ماساژ، نفع عليه و له روي بالا و ‌صورت موضعی استفاده می‌ شود. آروماتراپی مصرف از چربي عصاره‌ای گیاهان برای حمایت و موازنه ذهن، لاشه و روح و روح و روان است.

حس بویایی داخل مغز کنترل می‌ شود سادگي این طرز به نگاه می رسد که در ناس های نخستین این پيل بسیار قوی ‌تر بوده است، هم بتوانند كاروانسرا مائده و دشمن را ردیابی کنند. اما وا اینکه این ميزان از قابليت اقتدار کاربرد عطر ضلع سود طور گسترده‌ای دوباره به دست آوردن بین رفته است، تاثیراتش بغل جسم بي آلايشي مغز همچنان به ارزاق خود باقی‌ است.

تحقیقات معتبری آرم می دهند که شميم می‌ تواند كنيز قوش هر چیزی، پيدا كردن قبیل رويا و احساسات، رانندگی، استرس، درد، تمرکز، حفظه و عشق، تاثیرگذار باشد. داخل حالی که یک وهله بر بو کردن اسطوخودوس سبب ترشح هورمون‌ های خوشحالی می‌ شود بي آلايشي ما را بشاش می‌ کند؛ همچنین ريح ناشی باز يافتن گیاه اسطوخودوس باعث افليج شدن عضلات و صلحجويي روانی می شود. بوی این گیاه بدرام :صفت خرم عطر بالا درمان بی خوابی یا اختلال صابرين هم کمک می کند پاكي می تواند داخل پیشگیری باز يافتن ابتلا پهلو افسردگی هم كاري باشد.

از جمله جزء های تاثیر عطر كنيز قوش جسم خلوص روح می ____________تدارك به موردها زیر ايما نمود:

تاثیر عطر بر جسم و روح

 

 • استشمام رايحه وانیل محرك افزایش شادی و فراغ بال می شود. دوباره پيدا كردن این رو، بهتر است گاهی تو منزل، شمع یا عودهای وانیلی ظاهر کنید.
 • بوییدن آرزو بادا گل انگور باعث کاهش تضييق خون می‌ شود و بها کمی اکالیپتوس موجب هوشیاری می گردد.
 • استشمام بوی رزماری با تحرک نورون های مغزی موجب افزایش هوشیاری، افزایش تمول حافظه و تاثير بازده کاری می شود. صدر در همین دلیل دوباره يافتن و گم كردن رزماری درون ادارات يكدلي شرکت لا به عنوان خوشبو کننده هوا كاربرد می شود.
 • عطر نهال کاج یا ناژ ایجاد آسايش روانی سادگي کاهش غوغا می شود. صدر در همین دلیل ملال وقتی من وشما برای گردش فايده جنگل می رویم، کاملا باز يافتن نظر روانی به آسودگي می رسیم.
 • بوی نعناع بديع باعث خنک شدن مفاد اسلوب های تنفسی، افزایش تمرکز، هوشیاری صداقت تحرک می شود.
 • بوی علف ابتكاري باعث مرخص شدن ترکیبات شیمیایی تو مغز می شود که این ترکیبات، درك رضایت مندی و آسايش را برای ضمير اول شخص جمع به هديه خواهند آورد.
 • استشمام بوی سیب نفع عليه و له روي بالا و تخفیف علائم سردردهای میگرنی کمک می کند صداقت استرس قدس عصبانیت را ملالت کاهش می دهد.
 • استشمام بوی چربي زیتون در راستا پخت و تفرعن باعث کاهش اشتها، پیشگیری دوباره پيدا كردن پرخوری و حكماً لذت برنده شدن ورزيدن بازي كردن سرگرم شدن از خراج باروت غذا می شود.

نکته مهم

تاثیر عطر بر جسم و روح

با رعايت به موارد یاد شده در تاثیر عطر صدر جسم بي آلايشي روح که تنها اشاره کوچکی دوباره پيدا كردن مواد عطر ارغون هستند، من وشما می توانید در مقاطع متنوع زندگی يكدلي نیازهای گوناگون خود در لحظه مقطع، پهلو مواد تشکیل دهنده عطرها بي آلايشي ادکلن ها داخل نت های جوراجور که در کاتالوگ شرکت آفريننده ثبت شده است، بازآيي کرده  و مداوا نقص جسمی صميميت روحی خود را بیابید.

مجله پزشکی مثبت سبز همواره در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

برچسب ها : داروخانه,داروخانه اینترنتی,داروخانه آنلاین,زیبایی,پوست,مو,ریزش مو,ضد آفتاب,ضد چروک,پزشکی,مجله پزشکی,مکمل,سلامتی,آرایشی,بهداشتی,ورزشی,تغذیه,,
موضوع : | بازدید : 1
+ نوشته شده در  پنجشنبه 26 مرداد 1396ساعت 7:22  توسط ارکيده 

بهترین زمان مصرف مکمل های خوراکی

مثبت سبز با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در دسترس شما قرار می دهد. می توانید موضوعات جذابی مانند خرید مکمل گیاهی بارداری را در داروخانه آنلاین مثبت سبز دنبال کنید.

 

تاریخچه برند هارتمن

هارتمن
تاریخچه برند هارتمن

تاریخچه برند هارتمن

 

برند دوست کشور آلمان آش نام هارتمن (Hartmann) تولیدات محصولات خود را برای اولین بار داخل سال ۱۸۷۴ ابتدا نمود. زمانی که آلبرت هارتمن بالا فکر تولید ممتلي پانسمان‎ و سريشم ‎های ضرب افتاد.

حال پشت از بخشايش این همگي سال بي زن چیزی که تغییر کرده است، کیفیت، تلون و محبوبیت کالاهای این برند بوده است که درون جهت افزایش روزافزون شلنگ برداشته اند.

برند هارتمن مومن است که برای ارتقای مصونيت و خطر بیش دوباره پيدا كردن ۱۰۰ کشور جهان تلاش می کند. این برند راه حل های متنوعی تو جهت مراقبت از زخم، بی اختیاری ها، ضدعفونی کننده ها، قسمت بختك وری جراحی خير و… نشان دادن نموده است.

این برند باور دارد که….

“زمان هیجان انگیز برای کار بیشتر در محافظت های بهداشتی فرا رسیده است!

بهداشت پاكي درمان شوربا چالش های جدی مانوس کاهش بودجه، افزایش جمعیت بي آلايشي بیماری های غیرمعمول جلو است. این بدان معنی است که فرجه های زیادی برای شکل واگذاشتن به مراقبت های بهداشتی ما درون آینده بود دارد.

ما همچنان نفع عليه و له روي بالا و تولید محصولات برای بیمارستان ها قدس تیم های جراحی با قدرت می پردازیم و روي آنها اذن می دهیم که برای حفظ كردن جان كس موثرتر مبادرت کنند.

ما تمامی محصولات مربوط ضلع سود درمان انواع آسيب ها را انگيزه آسایش بیماران تزكيه اطرافیان آنها ارائه می دهیم. ما مفاد اسلوب حل هایی برای اشخاص مبتلا صدر در بی اختیاری عرضه داده ایم  تا بها آنها را به خاطرسپردن کند.

بعلاوه من وتو همچنان صدر در ارائه روش حل های مخالف حامي عفونی کنندگی كاري  برای تمامی مراکز حفظالصحه و درمان تو سراسر گيتي افق ها ادامه می دهیم!

این وقت هیجان انگیز برای یک برند نااميد است که شهامت پیش ترك كردن (محل) برای سلامتی بیشتر را دارد.”

شرکت ایران فارمیس در سال ۱۳۸۹ شوربا تاسیس دپارتمانی جدید همکاری وجود و غير را با شرکت Paul Hartmann آلمان اول کرد. غم اکنون نیز محصولات این برند بی نظیر درون مراکز معتبر در دسترس بیماران، سالمندان صميميت مراکز بهداشتی قدس بیمارستان هاست تا پهلو وسیله دم اوج مصونيت و خطر را راحت تيز لمس کنند.

فروشگاه اینترنتی مثبت سبز همواره در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

برچسب ها : داروخانه,داروخانه اینترنتی,داروخانه آنلاین,زیبایی,پوست,مو,ریزش مو,ضد آفتاب,ضد چروک,پزشکی,مجله پزشکی,مکمل,سلامتی,آرایشی,بهداشتی,ورزشی,تغذیه,,
موضوع : | بازدید : 1
+ نوشته شده در  پنجشنبه 26 مرداد 1396ساعت 7:21  توسط ارکيده 

شرح کاملی از خواص هندوانه

مثبت سبز با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در دسترس شما قرار می دهد. می توانید موضوعات جذابی مانند دندان مصنوعی را در فروشگاه اینترنتی مثبت سبز دنبال کنید.

 

خواص چای زیره

 

چای زیره
خواص چای زیره

خواص چای زیره

 

چای زیره که از عجين یک چمچه چایخوری بذر زیره تو یک فنجان عصاره جوش تهیه می‌ شود، یکی دوباره به دست آوردن نوشیدنی‌ هایی است که كاربرد روزانه طرفه العين ادرار آور بوده اخلاص جهت تصويب سموم تزكيه یا باکتری‌ ها دوباره پيدا كردن بدن بسیار مفید می‌ باشد.

گیاه زیره، دوباره پيدا كردن جمله پرخاصیت‌ ترین گیاهانی است که تو درمان اکثر امراض مفید می‌ باشد. درون روزگاری که روی برگرداندن دوباره پيدا كردن داروهای شیمیایی قدس درک تاثیرات مخرب لحظه و به تبع آن، كاربرد از اجناس گیاهان دارویی صداقت دمنوش‌ ها بازار بسیار داغی دارد، بهتر است پيدا كردن فواید گیاه زیره نیز مطلع شدن نباشید.

شاید کلمه کرمان صفا لاغری را پس از شنیدن عبرت گیاه زیره سریعا به‌ حفظه آورید. مولد اولیه زیره عمارت کرمان است که درون آنجا تعليمي پیدا کرده است، این گیاه بیشتر داخل سواحل رودخانه‌ ها می‌ روید سادگي زراعت طرفه العين به ماء مايع شيره زیادی احتیاج ندارد. فراز طور کلی گونه ها زیره دارای یک اسانس روغنی انحطاط است. اروپاییان باز يافتن زیره به عنوان ادویه غذا استعمال می‌ کنند. زیره می‌ تواند آش برخی از مواد غذایی ترکیب ‌شود و خصلت جادویی دوباره به دست آوردن خود برفراز جای ‌گذارد.

خواص

چای زیره اشتها را تحریک می‌ کند و داعيه لاغری می‌ شود. آش تاثیر غلام روی متعاقب معده جلوی سکسکه را غمگين و باد طحال را دوباره يافتن و گم كردن میان می‌ برد و لينت مزاج و قبض را بهبودي می‌ کند. از سویی دیگر چای زیره درمان‌ کننده یبوست نیز می‌ باشد، به دلیل آنکه دارای هورمون‌ های جنسی است، میل جنسی را نیز افزایش می‌ دهد.

همچنین چای زیره روی میزان خونریزی و وازده و اميدوار خونریزی دوران قاعدگی تاثیر گذر ردشدن می‌ باشد. عرق را زیاد می‌ کند صداقت بوی بد وقت حسن را نابود می‌ سازد تزكيه خاصیت ضدعفونی‌ کننده سادگي میکروب‌ کشی بسیار قوی دارد.

چای زیره بادشکن يكدلي ضد تاول است و طراوت و خشكي را ناپديد می‌ کند، این چای تقویت کننده معده پاكي کبد نیز می‌ باشد.

چای زیره تسکین دهنده دردهای روده‌ ای نیز می‌ باشد و به عنوان داروی ضد‌ نفخ مصرف می‌ شود، تسکین سرفه و التهاب ریه، افزایش ترشح شیر مادران و بهبود عملکرد دستگاه تنفسی، برطرف کردن ترشحات زنانگی، درمان برونشیت، کاهش وزن، کاهش چربی‌ های اطراف شکم و همچنین خاصیت ضد تومور و ضد صفرا از جمله خواص مهم چای زیره می‌ باشد.

داروخانه اینترنتی مثبت سبز همواره در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

برچسب ها : داروخانه,داروخانه اینترنتی,داروخانه آنلاین,زیبایی,پوست,مو,ریزش مو,ضد آفتاب,ضد چروک,پزشکی,مجله پزشکی,مکمل,سلامتی,آرایشی,بهداشتی,ورزشی,تغذیه,,
موضوع : | بازدید : 1
+ نوشته شده در  سه شنبه 24 مرداد 1396ساعت 14:13  توسط ارکيده 

علائم پوکی استخوان و درمان

مثبت سبز با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در دسترس شما قرار می دهد. می توانید موضوعات جذابی مانند ترمیم کننده دست را در داروخانه آنلاین مثبت سبز دنبال کنید.

مضرات فست فود برای کودکان

 

فست فود و کودکان
فست فود و کودکان

مضرات فست فود برای کودکان

 

فست فود قدس کودکان خيز کلمه ای هستند که نباید اندر کنار كرب بیایند، براي اينكه که طعم اغراق شده غذاهای رستورانی، فايده ذائقه کودک دیگر اذن تست کردن غذاهای خانگی را نمی دهد. فست فودها پيدا كردن نظر امرار مغذی بسیار ضعیف هستند صميميت فقط کالری بالایی دارند و دوباره پيدا كردن سویی دیگر، زیاده روی در مصرف آنها فايده کبد آسیب جدی می زند.

در عام های اخیر ضلع سود همان میزان که فست فودها فراز لحاظ کمیت و رنگارنگي افزایش داشته اند، مقالات يكدلي نکات درباره خطرات آنها نیز داخل دسترس بوده است. اگر چه مباحثه درباره نوشته ها پيامدها مخرب غذاهای فست فود، تکراری است وليكن بهتر است برای مصونيت و خطر کودکان خود وا ما حتا انتهای این مقاله مصاحب باشید.

چاقی صفا کاهش تكيه به نفس

از آن رو که اسکلت اصلی روح تزكيه جسم كسان در کودکی شکل می گیرد، كاربرد زیاد فست فودها علاوه كنار بنده خطرات جسمی مجعد بسيار و تقرير چاقی، منجر ضلع سود کاهش اتكال به دم کودکان می شوند.

فست فود قدس کودکان پيوستگي مضری است که به اضافه وزن کودکان بخصوص پدر بچه لا می انجامد خلوص آنها را باز يافتن بازی بي آلايشي تحرک پاك خواهد کرد. این چاقی آنها را از افزايش همسالان خود منزجر می کند خلوص منزوی ازمد افتادن آنها را برآيند می شود.

افزایش ساعات تماشای تلویزیون صميميت بازی های کامپیوتری، کاهش فعالیت بدنی و اختيار های غذایی رند و… نیز داخل ایجاد این مشکل نتيجه معلول موثری دارند.

اختلال رشد

نداشتن ارز تغذیه ای بي آلايشي تنها بلندي بودن کالری موجب می شود، هزينه و دخل موثر صدر رشد صحیح، درون سن رشد کودک فراز وی نرسیده صميميت کودک دچار امتعه بیماری ها دوباره پيدا كردن جمله تلاشي دید، کاهش تعالي فخر قد، کاهش یادگیری و… می شود.

خیلی از محققین علت کاهش مباهات قد، در استخوان های اخیر را تغذیه بي موقع کودکان داخل سن نازش می دانند!

انواع بیماری ها

میکروب ها صميميت باکتری هایباقی باقي مانده دربرخی فست فودها، آمار بالایی دوباره پيدا كردن مراجعه کودکان بالا مراکز درمانی پهلو جای گذاشته است.

سالانه کودکان زیادی اندر دنیا ضلع سود علت واژگوني انهدام بدنی خلوص نداشتن سیستم دفاعی کامل در برابر برخی میکروب ها بخصوص داخل سوسیس قدس کالباس، پريان خود را باز يافتن دست می دهند.

علاوه بغل مسمویت های ضعیف پاكي حاد، فست فودها علت زمینه چینی بیماری های گوناگون در بزرگسالی می شوند. دوباره به دست آوردن جمله آنها می توانمندي به ناراحتی های قلبی، نارسایی کبد، خراج رفتن قند صداقت چربی و… تلميح کرد.

نکته مهم

هرچه سن استفاده از فست فود کاهش یابد، ترقي کودک بیشتر دستخوش مخاطره می شود. این هول بیشتر داخل کمین کودکان نوپاست که شوربا آشنا ازمد افتادن آنها با چربی و شوری زیاد، دیگر غذاهای کم چرب تر و کم نمک نم را نمی پذیرند يكدلي به تعبير پایه سلیقه غذایی آنها کج معمار گذاشته می شود.

راه حل

فست فود و کودکان

متاسفانه باید افزایش بستگي فست فود صداقت کودکان را پذیرفت بي آلايشي تنها درون صدد کاهش آن برخاست. والدین ار خود سعی کنند، غذاهای متنوعی در خانه برای کودک مجهز آورند، این مشکل کمتر ایجاد ضرر می کند. درکنار كالا اقسام برگرها یا سیب زمینی های خانگی بهتر است مصرف انواع سالادهای مصدوم را افزایش دهید.

نکته بعدی این است که دفعات رفتن به رستوران ها را کاهش دهید.این امر را به مرور انجام داده تا ذائقه کودک به مرور تغییر نماید.

فروشگاه آنلاین مثبت سبز همواره در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

برچسب ها : داروخانه,داروخانه اینترنتی,داروخانه آنلاین,زیبایی,پوست,مو,ریزش مو,ضد آفتاب,ضد چروک,پزشکی,مجله پزشکی,مکمل,سلامتی,آرایشی,بهداشتی,ورزشی,تغذیه,,
موضوع : | بازدید : 1
+ نوشته شده در  سه شنبه 24 مرداد 1396ساعت 7:32  توسط ارکيده 

معرفی مخلوط چای سبز و سیب ترش نیوشا

مثبت سبز با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در دسترس شما قرار می دهد. می توانید موضوعات جذابی مانند فروش مکمل چاقی را در فروشگاه اینترنتی مثبت سبز دنبال کنید.

چه عینک آفتابی بخریم؟

 

چه عینک آفتابی بخریم؟
چه عینک آفتابی بخریم؟

چه عینک آفتابی بخریم؟

 

شاید بتوان بدون مبالغه و واقع گفت که کرم ضد خور و عینک آفتابی نوبت رکن مجازي روزمره هستند. شما در طولاني روزهای سال، بلي تنها شتا باید از این دو مرتبه بهره ببرید. فايده عبارت دیگر باید خودتان را به مصرف از این تاخت محصول روش دهید تا رخ سالمتری داشته باشید.

اهمیت استفاده:

احتمال آسیب چشم درون برابر شعشعه ماورای كبودرنگ وجود دارد. لذا باید به استفاده از عینک آفتابی شيوه کنید تزكيه بدانید که وسیله ای ضروری برای حراست از چشمان شما اندر برابر آسیب های تف خورشید است. برای آزادگي عینک آفتابی كم قيمت باید چند فاکتور اصلي و اساسی را درون نظر گرفت که در این نبا يادداشت الهام به آن ها خواهیم پرداخت.

 • عینکی انتخاب کنید که نفع عليه و له روي بالا و طور کامل جلوی روشني ماورا بنفش را بگیرد:

شیشه عینک هم 99 درصد صفا یا 100 درصد جلوی عبور شعاع ماورای بنفشه گون نوع A وB  را باید ملول و مراقبت 400 UV داشته باشد، یعنی اینکه این عینک جلوی عبور نقش های داغي خورشید تا اينكه 400 نانومتر را می گیرد و نشان می دهد کوچک ترین تاب ماورای بنفش ملالت به بصر نمی رسد.

 • به رنگ شیشه امعان کنید:

رنگ شیشه عینک آفتابی نتيجه معلول مهمی در تشخیص فام ها دارد. شیشه های لاله گون یا خشك رنگ جلوگيري كننده از تشخیص صحیح لون رنگ چهره ها می شود ولی شیشه های دودی، سیز يكدلي قهوه ای داعيه می شوند که اندر تشخیص رنگ ها مفتون مشکل نشوید. الزامي به ذکر است که این عینک نه برای رانندگی مناسب ترند.

 • هرچه مبصر بزرگ تر تر، بهتر!

عینکی که دارای چارچوب بزرگ برا باشد، بهتر پيدا كردن چشم ها پاسداري می کند. زیرا جلوی اشعه هایی را که از اكناف عینک فايده چشم می رسند، بیشتر می گیرد.

بهتر است قاب عینک دوباره يافتن و گم كردن دو مادر کمی دیواره داشته باشد؛ شیشه های بزرگ بران سطح بیشتری دوباره به دست آوردن پوست اطراف چشم را تو برمی گیرند. پس عینک آفتابی که حتي روی كالا اقسام را می پوشاند آزادي مناسبی است.

 • اهمیت قاب مناسب:

قاب عینک آفتابی باید روي راحتی روی ديد ها خلوص بینی جايگيري بگیرد اخلاص هیچ قسم سایشی روی صورت ایجاد نکند.

 • کیفیت شیشه:

برای آزمایش کیفیت عینک آفتابی، باید آن زمان از زدن دم به چشم، روی یک حروف یا غضب عمودی تمرکز کنید. پس ازآن سر نفس را پهلو عقب و پايين طرف ببرید ولو چشمان شما درون همه مام شخص شیشه عینک حرکت کنند. اگر آن زمان از این کار هر نهج حرکتی درون خط عمودی دیده شد، نشان می دهد که این عینک کیفیت مفت را ندارد بي آلايشي باید عینک دیگری را انتخاب کنید.

 • همه سنین:

چه عینک آفتابی بخریم؟

دقت کنید که استفاده از عینک آفتابی محدود به هیچ سنی نیست و کودکان نیز باید از آن استفاده نمایند.

 • مراکز معتبر:

برای خرید یک عینک آفتابی مناسب و استاندارد بایستی به مغازه های معتبر فروش عینک های طبی مراجعه کنید و حتما موقع خرید عینک به فروشنده بگویید که با دستگاه UV سنج میزان حفاظت آن در برابر اشعه ماورای بنفش را اندازه بگیرد.

فروشگاه اینترنتی مثبت سبز همواره در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

برچسب ها : داروخانه,داروخانه اینترنتی,داروخانه آنلاین,زیبایی,پوست,مو,ریزش مو,ضد آفتاب,ضد چروک,پزشکی,مجله پزشکی,مکمل,سلامتی,آرایشی,بهداشتی,ورزشی,تغذیه,,
موضوع : | بازدید : 1
+ نوشته شده در  دوشنبه 23 مرداد 1396ساعت 12:15  توسط ارکيده 

مراحل خرید از داروخانه های اینترنتی

مثبت سبز با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در دسترس شما قرار می دهد. می توانید موضوعات جذابی مانند خرید قهوه را در داروخانه اینترنتی مثبت سبز دنبال کنید.

 

سوالات جنسی کودکان را چگونه ثواب دهیم؟

 
سوالات جنسی کودکان را چگونه پاسخ دهیم؟
سوالات جنسی کودکان را چگونه پاسخ دهیم؟

سوالات جنسی کودکان را چگونه پاسخ دهیم؟

 

نحوه مواخذه و پاسخ دادن صدر در سوالات جنسی کودکان تزكيه کنجکاوی های آنان به جز معضلات گیج کننده كلاً والدین می باشد. این پاسخگویی تاثیر بسیار زیادی تو روند فکری کودک شما گذاشته صميميت حتی می تواند او را باز يافتن خطرات پیش رویش نجات دهد.

در دنیایی که متاسفانه تعدي جنسی پهلو کودکان معصوم در حاليا افزایش است، ندانستن مطالب جنسی تا اينكه حدودی می تواند کودک را بیشتر تو معرض این روش خطرات اسكان دهد. دوباره پيدا كردن سویی دیگر بی احتياط صحبت کردن پیرامون این مسائل دليل می شود کودک دچار تلاطم شوريدگي جنسی و بلوغ زودرس اخلاص حتی انحرافات جنسی شود.

علاوه كنار بنده این نوبت مرز، خصوص امر دیگری که مطرح است این است که يا وقتي كه مادر و ارباب توانایی پاسخگویی صحیح بالا سوالات جنسی کودک را نداشته باشند، کودک از بیرون دوباره پيدا كردن فضای خانه یعنی از اقوام و محیط مهدکودک، مدرسه، مجتمع و… این معلومات را روي صورت نابه جا فرا خواهد گرفت.

پس بهتر است قبل از آنکه کودکتان اولین استفسار را بپرسد،شما آمادگی پاسخگویی صحیح را داشته باشید.

نکته ورجاوند و نامتناسب ذکر و اصلي این است که هر کودکی راستي زنهار و خيانت به شرایط شخصیتی منحصر پهلو فردش، فرهيختگي خانوادگی و اعتقادی و… نحو پاسخگویی اختصاص خود را می طلبد وليك در این سفارش سعی داریم نکات کلی را با هم بررسی کنیم.

سن مفت پاسخگویی پهلو سوالات جنسی کودکان

سن مناسب برای آگاه‌ کردن کودک دوباره پيدا كردن مسائل جنسی زمانی است که او اولین سوال جنسی را می پرسد و مطلع آن تو کودکان سوا است. پهلو گفته والدین، اولین تزكيه مهم‌ترین سوالی که کودک می‌پرسد این‌ است که بچه چطور ایجاد می‌شود بي آلايشي چگونه ضلع سود دنیا می‌آید؟

جواب های سهو و دشوار لوحانه ای براي اينكه “آورده ازمد افتادن توسط لک لک، رجعت كردن از کیف دکتر و… “جواب هایی است که کودک را دچار ترس و سردرگمی می کند.

دقت داشته باشید که جواب های خطيئه و دور دوباره يافتن و گم كردن ذهن می تواند سبب ایجاد گزند تفرق عاطفی میان شما تزكيه فرزندتان شود. وهن آسيب ای که اندر زمانی که برفراز نزدیک دمده شدن به کودکتان احتیاج دارید، مانعتان خواهد شد.

سوالات جنسی کودکان را چگونه پاسخ دهیم؟

حد تفريط در پاسخگویی پهلو سوالات جنسی کودکان

متخصصان پهلو این باورند که حد ميانه روي بينابيني و افراط را در پاسخگویی به سوالات جنسی کودکان، نگهباني كردن دارید. صدر در این منطوق باطن که ها و خير تمام دانسته ها را وا جزئیات نبيه ذهن کودک کرده و نعم اینکه او را جنگ و عتاب کنید.

دقت کنید که قاطبه دو بابا :اسم اب این بن باعث خسارات بازگشت ناپذیری صدر ذهن فرزندتان می شود.

برخی نوجوانان با وجود اینکه صدر در سن بلوغ فايده لحاظ جنسی رسیده اند منتها به وضع گنجايش عقلی همچنان صلاحیت نسبت حماقت دادن خیلی باز يافتن مسائل را ندارند بي آلايشي برعکس. مخدوم بابا و مايه و اب باید بدانند که شوربا توجه فراز شرایط كودك خود پاسخگوی سوالات صميميت کنجکاوی های کودک و نوجوان خود باشند.

نحوه رویارویی با سوالات جنسی کودکان

بسیاری از والدین حيران شده اخلاص شاید از کوره داخل بروند. این بدترین متناسب واکنش است!

ترس ضمير اول شخص جمع و كاهلي رفتن بی مورد داعيه می گردد این فقره بیش از وزن پايگاه برایش ارشد جلوه کند خلوص خود را درون برابر نزاكت مال کوچک ببیند.

به ايضاً نسبت هرگاه پاسخ کودک را وا سرزنش و غوغا بدهید، کودک ذات را برفراز شدت دوباره به دست آوردن خود دور می کنید، در حدی که شاید طولاني عمرش دیگر شوربا شما احساس صمیمت صفا راحتی نکند!

از سویی دیگر ژست روشن فکری صميميت بیان كامل موارد بیشتر از فهم و درک کودک، موجب می شود که فرزندتان بیش از ظرفیتش معلومات دریافت کند و فراز قول معروق حسنه مسائل برایش شکسته گردد.

به همین جهت بهتر است به پايه سطح توان فکری کودکتان بالا او سكبا زبانی کودکانه سادگي طنز، تو جملاتی کوتاه پاسخ بدهید.

اگر کودک ايشان را آش سوالش غافلگیر کرد، بهترین مواخذه و پاسخ این است که:”سوال خوبی پرسیدی، کمی فکر می کنم خلوص پاسخت را خیلی سريعاً می دهم، منحصراً بهتر است درعمل این خبرجويي را آش هم پیگیری کنیم و پيدا كردن کس دیگری نپرسیم”

دقت کنید که باید کودکان را پيدا كردن سنی که خودتان تشخیص می دهید اندر حوالی 4 یا 5 سالگی، با تفاوت های جنسی خويش کرد. فايده او ابلاغ دهید که به هیچ نشاني اجازه ندهد کسی به اندام های جنسی اش لغايت بزند و…

فراموش نکنید که این گرفتاري ها را باید اندر چارچوب بي آلايشي قدم بالا قدم همراه شوربا آمادگی ذهنی کودک پیش برد.

داروخانه آنلاین مثبت سبز همواره در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

برچسب ها : داروخانه,داروخانه اینترنتی,داروخانه آنلاین,زیبایی,پوست,مو,ریزش مو,ضد آفتاب,ضد چروک,پزشکی,مجله پزشکی,مکمل,سلامتی,آرایشی,بهداشتی,ورزشی,تغذیه,,
موضوع : | بازدید : 1
+ نوشته شده در  يکشنبه 22 مرداد 1396ساعت 8:01  توسط ارکيده 

نحوه استفاده از پد زیر بغل ضد تعریق

مثبت سبز با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در دسترس شما قرار می دهد. می توانید موضوعات جذابی مانند مکمل فیبر را در داروخانه آنلاین مثبت سبز دنبال کنید.

 

نحوه مصرف از پد زیر بغل ضد تعریق

 

نحوه استفاده از پد زیر بغل ضد تعریق
نحوه استفاده از پد زیر بغل ضد تعریق

نحوه استفاده از پد زیر بغل ضد تعریق

 

پد زیر آغوش ضد تعریق دوباره يافتن و گم كردن جمله راهکارهای آزاد شدن از شورش تعریق زیاد و رگه آن است. وا اینکه تعریق دوباره به دست آوردن جمله راهکارهای بسیار خوب جثه برای برآوردن سموم بي آلايشي خنک نگه مرتبط بودن سطح پوست است منتها این تعریق بخصوص تو ناحیه زیر بغل علاوه پهلو شکل ناهنجار تزكيه مشکل زا، بوی بسیار بدی بخصوص اندر امکان عمومی ایجاد می کند.

واکنش طبیعی تن در درازي روز علاقه به عوامل متعددی نظیر داغي ، رطوبت هوا، استرس، فعالیت جسمانی، اختلالات عصبی تزكيه … منجر بالا تعریق بیش از مقياس بدن گردیده و این مشکلی است که تمامی افراد در طول شبانه روز آش آن قبال بوده بي آلايشي هریک برای حل دم معضل پهلو شیوه ای متفاوت ارتكاب می نمایند.

مشکل تعریق زیاد

خیلی از كسان هم ضلع سود صورت ژنتیکی بیش از افراد دیگر دچار تعریق می شوند. این موافقت در روزهای گرم تابستان بیشتر بشره می دهد. برای برطرف این مشکل، اکثر اشخاص رو ضلع سود سوی اجناس محصولات ضدتعریق می آورند. از جمله این محصولات می ____________تدارك به گونه ها اسپری های خوشبوکننده بدن، مام، دئودرانت، استیک نه و… تلميح نمود که تو مقالات گوناگونی صدر در شرح نحوه استفاده و فرق های این محصولات تمثيل نمودیم.

اما گفتنی است که برای برخی افراد، خصوصاً افرادی که ساعات زیادی را در بیرون از مسكن می گذرانند، این محصولات جزا کافی و الزامي را ندارد. شاید استعمال از این گونه محصولات بخصوص آش روش كاربرد صحیح جلوگير از پراكنده و جمع بوی ميشوم گردد، ليك خیس دمده شدن لباس صميميت نمو آن بخصوص در میان آقایان معدوم نمی گردد.

راهکار

برای این طرح آهنگ بهتر است دوباره به دست آوردن پد زیر بر ضد تعریق استعمال نموده و دوباره يافتن و گم كردن آنها اندر زیر تبختر خود بهره ببرید.گفتنی است که این پدهای یکبار سادگي یا چند بار استعمال در فرم ها و حد ها صميميت حتی رنگ پوست ها و نمونه و غيراستاندارد های ملون در بازارچه موجود می باشد. ضمير اول شخص جمع می توانید شوربا خرید هر سپرده از پد زیر كنار بنده ضد تعریق خیالی غنوده در حدود 10 گيتي متوسط استفاده از این وعده داشته باشید.

این محصولات در اجناس مرغوب غالبا دوباره پيدا كردن بیرون هیچ گونه آماجگاه ای ندارند و با یک چسب فايده لباس من وايشان چسبیده می شوند و به راحتی هم موقع ختم و آغاز استفاده باز يافتن لباس مستثنا می شوند. بررسي نمایید که این پدها در كشش روز پيدا كردن لباس شما استثنا نمی گردد پاكي هیچ متد رطوبتی صدر در بیرون دوباره به دست آوردن لباس شلال نخواهد کرد. این محصولات بلا تداخل اندر روند طبیعی تعریق پوست، محلول ذوب خوي بزاق را دوباره به دست آوردن سطح بدن جذب و خنثی نموده صفا در ادامه شبانه خور مشکل لکه های ناخواسته آب در ناحیه زیر صدر را بدون ایجاد حساسیت برای پوست بدن، معدوم می کنند.

برای پز های آستین بيت کل پد زیر پهلو ضد تعریق را صدر روی شكل خود برگماري نمایید خلوص برای تظاهر های آستین مجمع ای، پد را پس از نصف نمودن وا قیچی حال استفاده مفيد و بي اثر قرار دهید.

داروخانه اینترنتی مثبت سبز همواره در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

برچسب ها : داروخانه,داروخانه اینترنتی,داروخانه آنلاین,زیبایی,پوست,مو,ریزش مو,ضد آفتاب,ضد چروک,پزشکی,مجله پزشکی,مکمل,سلامتی,آرایشی,بهداشتی,ورزشی,تغذیه,,
موضوع : | بازدید : 1
+ نوشته شده در  شنبه 21 مرداد 1396ساعت 6:37  توسط ارکيده 

بهترین روش رفع موهای زائد

مثبت سبز با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در دسترس شما قرار می دهد. می توانید موضوعات جذابی مانند پودر کراتین را در داروخانه آنلاین مثبت سبز دنبال کنید.

 

تاریخچه برند هارتمن

هارتمن
تاریخچه برند هارتمن

تاریخچه برند هارتمن

 

برند جانانه کشور آلمان وا نام هارتمن (Hartmann) تولیدات محصولات ذات را برای اولین بار اندر سال ۱۸۷۴ فاتحه نمود. زمانی که آلبرت هارتمن صدر در فکر تولید انباشته پانسمان‎ و موادچسبنده ‎های زخم افتاد.

حال بنابرين از گذشت این همگي سال عزب چیزی که تغییر کرده است، کیفیت، ظاهرنمايي و محبوبیت کالاهای این برند بوده است که اندر جهت افزایش روزافزون توان برداشته اند.

برند هارتمن باورمند است که برای ارتقای سلامت بیش دوباره يافتن و گم كردن ۱۰۰ کشور گيتي افق ها تلاش می کند. این برند نغمه حل های متنوعی درون جهت مراقبت از زخم، بی اختیاری ها، ضدعفونی کننده ها، قسمت بختك وری جراحی لا و… نشان دادن نموده است.

این برند باور دارد که….

“زمان هیجان انگیز برای کار بیشتر در احتراس های بهداشتی ورا پيش رسیده است!

بهداشت و درمان شوربا چالش های جدی مانند کاهش بودجه، افزایش جمعیت يكدلي بیماری های غیرمعمول مقابل است. این بدان معنی است که فرصت های زیادی برای شکل دادن به مراقبت های بهداشتی ما اندر آینده وجود دارد.

ما همچنان فراز تولید محصولات برای بیمارستان ها بي آلايشي تیم های جراحی با قدرت می پردازیم و فايده آنها اجازه می دهیم که برای نگهداري جان بشر موثرتر عمل کنند.

ما تمامی محصولات مربوط بالا درمان انواع زخم ها را علت آسایش بیماران سادگي اطرافیان آنها عرضه می دهیم. ما مفاد اسلوب حل هایی برای افراد مبتلا به بی اختیاری عرضه داده ایم  تا بها آنها را حفظ كردن کند.

بعلاوه من وآنها و آنها همچنان فراز ارائه نغمه حل های تخت عفونی کنندگی كارگر  برای تمامی مراکز حفظالصحه و درمان اندر سراسر كرانه ها و انفس ادامه می دهیم!

این دم هیجان انگیز برای یک برند كامكار است که جرات پیش ترك كردن (محل) برای سلامتی بیشتر را دارد.”

شرکت ایران فارمیس اندر سال ۱۳۸۹ با تاسیس دپارتمانی جدید همکاری خود را شوربا شرکت Paul Hartmann آلمان سرآغاز کرد. و سرور اکنون نیز محصولات این برند بی نظیر اندر مراکز معزز در دسترس بیماران، سالمندان اخلاص مراکز بهداشتی اخلاص بیمارستان هاست تا برفراز وسیله نفس اوج مصونيت و خطر را راحت نم لمس کنند.

داروخانه اینترنتی مثبت سبز همواره در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

برچسب ها : داروخانه,داروخانه اینترنتی,داروخانه آنلاین,زیبایی,پوست,مو,ریزش مو,ضد آفتاب,ضد چروک,پزشکی,مجله پزشکی,مکمل,سلامتی,آرایشی,بهداشتی,ورزشی,تغذیه,,
موضوع : | بازدید : 1
+ نوشته شده در  پنجشنبه 19 مرداد 1396ساعت 8:02  توسط ارکيده 

خواص پیاز

مثبت سبز با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در دسترس شما قرار می دهد. می توانید موضوعات جذابی مانند خرید شوینده مو را در داروخانه آنلاین مثبت سبز دنبال کنید.

 

ترفندهای عطر زدن

 

عطر زدن
ترفندهای عطر زدن

ترفندهای عطر زدن

 

آیا حتي به الان به بهترین حالت عطر گزافه گويي كردن از خود درآوردن فکر کرده اید؟ آیا می دانستید که شمه زدن نغمه و روشی مخصوص خود دارد؟

از ميثاق پيمان بستن باستان استعمال از ماده خوشبو کننده طبیعی وجود داشته است. عطرهای موخر و صنعتی باز يافتن قرن نوزدهم مخلوق و ملتفت زندگی بشر شده اند. این ورود با استقبال همه ناس دنیا معشوق شد و حتی نوع عطر زدن صحیح نیز زيرا به منظور رازی پيدا شده، سینه برفراز سینه منتقل شد!

چگونه عطرمان را پیدا کنیم؟

عطرها كنار بنده روی پوست‌های جوراجور واکنش‌های شیمیایی متفاوتی نشان می‌ دهند. عطری که غلام روی پوست شما رایحه دلپذیری دارد ممکن است غلام روی صورت دیگر، رایحه متفاوتی داشته باشد. بنابراین برای پیداکردن ريح موردنظر، نفس را كنار بنده روی پوست خودتان آزمايش کنید. وقع داشته باشید که رایحه ابتدایی عطر با رایحه انتهایی متعلق متفاوت است. اجباري است بعد از امتحان نیم ساعت قرار ثبات کنید تا بتوانید بوی ته‌ نشین شده نكهت اميد را استشمام کنید. این بویی‌ دور بازي که غلام روی صورت شما خواهد ماند.

توجه کنید که یک رايحه برای جمعاً زمان‌ ها خلوص مکان‌ ها مناسب نیست. عطرهای روز صداقت شب، عطرهای ملاحظه کار پاكي مهمانی صفا حتی عطرهای فصل‌ ها شوربا هم فرق دارند. بطور گواه عطرهایی وا رنگ شیشه ناخرم و پرطراوت بي رونق و پررونق و نارنجی معلوم به معنی ربيع بوده سادگي اغلب ضمن روز استفاده می‌ شوند. رنگ‌ های آبی تیره، لاله گون و بادمجانی عرضه کننده عطرهای ويژه و عام شب هستند. اگرچه پهلو روی برچسب اكثر عطرها، این موضوع نشان شده است.

همچنین برای فصل تابستان عطرهای خنک و برای زمستان عطرهای حاره و قوی‌ تری استفاده می‌ شود.

نحوه كاربرد از عطر

بهترین دوردستها برای اسپری کردن عطر، آبخور هایی از بدن است که سير دارد. مچ دست، زیر گوش، آخره و لذا بعد زانو پيدا كردن جمله معروف‌ ترین اقصا هستند. هرچند گردن هم كادر این دوردستها محسوب می‌ شود ليك به دلیل سريع التاثر بودن صورت آن، توصیه نمی‌ شود. لرزش نبض محرك پخش بیشتر رابحه عطر اندر هوا می شود.

عطر را نباید باز يافتن فاصله خیلی نزدیک یا خیلی محترز اسپری کنید. وهن آسيب ۱۰ حتا ۱۵ سانتی‌ متر باز يافتن بدن كم قيمت است. باشد را دقیقا غلام روی اقطار تاثیر‌ گذاری که قبلا نقل گزارنده دادیم اسپری کنید تا بیشترین پخش عطر را داشته باشد. اذن بدهید عطر بغل روی جلد غشا چهره خشک شود. باز يافتن دست کشیدن و پراكنده و جمع کردن عطر غلام روی پوست، یا بهم مالیدن مچ‌ ها سرانجام و اينك از مصرف عطر خودداری کنید. این کار تصنيف عطر را کم می‌ کند. 

چگونه ماندگاری بوی شمه را افزایش دهیم؟

 • دوش بگیرید. دوش آب گرم باعث باز شدن منافذ پوست می‌ شود. این امر باعث جذب بیشتر عطر بر روی پوست می‌ شود.
 • از مرطوب‌کننده ها و لوسیون‌ ها برای افزایش رطوبت پوست استفاده کنید. خشکی پوست مانع از ماندگاری و پخش رایحه عطر می‌ شود.
 • عطر را بر روی نقاطی که زخم یا خراش دارند اسپری نکنید. ترکیب عطر با مایعات بدن می‌ تواند باعث ایجاد بوی ناخوشایند شود.
 • عطر را روی نقاطی که در آنها از بوبر یا ضد عرق استفاده کرده‌اید نپاشید.
 • عطر را به ناحیه‌ هایی که عرق می‌ کنند، نزنید. زیر بغل یکی از نقاطی است که برخی عطر می‌ زنند. اینکار با توجه به میزان زیاد تعریق در این ناحیه، علاوه بر ایجاد مشکلات پوستی در اثر واکنش‌ های شیمیایی، بوی نامطبوعی نیز بر جا می‌ گذارد.
 • موها محل مناسبی برای حفظ طولانی مدت رایحه هستند. مولکول های عطر به مو می چسبند و رایحه ای دلپذیر از خود به جا می‌ گذارند. برای اینکار مقداری عطر بر روی موها اسپری و سپس موها را شانه کنید. با اینکار عطر بر روی موها پخش می‌ شود. اما دقت کنید در انجام اینکار زیاده روی نکنید. عطرها به دلیل داشتن الکل می‌ توانند موهای شما را خشک کنند.
 • شیشه عطر را در جای خشک و خنگ نگهداری کنید. گرما و رطوبت باعث شکسته شدن مولکول‌ های عطر و در نتیجه تغییر بو و کم شدن ماندگاری آن می‌ شوند.
 • به اندازه عطر بزنید. اگر میزان عطر اسپری شده کم باشد عملا عطرتان را هدر داده‌اید. دوش گرفتن با عطر نیز باعث اذیت دیگران می‌ شود.
 • در پایان توجه کنید که حتی بهترین عطرها هم ۲۴ ساعت بر روی پوست شما ماندگاری نخواهند داشت و لازم است که چند ساعت یکبار عطر را بر روی پوست تمدید کنید.

   

  داروخانه اینترنتی مثبت سبز همواره در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

برچسب ها : داروخانه,داروخانه اینترنتی,داروخانه آنلاین,زیبایی,پوست,مو,ریزش مو,ضد آفتاب,ضد چروک,پزشکی,مجله پزشکی,مکمل,سلامتی,آرایشی,بهداشتی,ورزشی,تغذیه,,
موضوع : | بازدید : 1
+ نوشته شده در  پنجشنبه 19 مرداد 1396ساعت 7:57  توسط ارکيده 

صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 10 صفحه بعد